Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
56 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
14 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm