Adidas Originals OR5140 (016) Banner
Adidas Originals OR5140 (016)
OR5140016
Adidas Originals   OR5140 016 Glänzend Palladium
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
56 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm