Adidas Originals OR5145 (051) Banner
Adidas Originals OR5145 (051)
OR5145051
Adidas Originals   OR5145 051 Mastix
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
17 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm