Emilio Pucci EP0254 (53E) Banner
Emilio Pucci EP0254 (53E)
EP025453E
Emilio Pucci   EP0254 53E braunBlond Havanna
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
19 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm