Guess GU00266 (53F) Banner
Guess GU00266 (53F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00266 (53F)
GU0026653F
Guess   GU00266 53F braun verlaufendBlond Havanna
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
56 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm