Guess GU00280 (52F) Banner
Guess GU00280 (52F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00280 (52F)
GU0028052F
Guess   GU00280 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
57 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm