Guess GU00281 (52F) Banner
Guess GU00281 (52F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00281 (52F)
GU0028152F
Guess   GU00281 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
55 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
21 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm