Guess GU00282 (52F) Banner
Guess GU00282 (52F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00282 (52F)
GU0028252F
Guess   GU00282 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
19 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm