Guess GU00287 (48F) Banner
Guess GU00287 (48F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (48F)
GU0028748F
Guess   GU00287 48F braun verlaufendGlänzend Dunkelbraun
New Icon
Klar til forsendelse inden for 2-3 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
21 mm
Stanglængde
Stanglængde
130 mm