Guess GU00294 (69F) Banner
Guess GU00294 (69F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (69F)
GU0029469F
Guess   GU00294 69F braun verlaufendBordeaux Glänzend
New Icon
Der er stadig 1 GU00294 på lager
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Eksklusive Edel-Optics fordele
xDer er stadig 1 GU00294 på lager
xGratis forsendelse og returneringx30 dages returretxFordelagtige priserxKøb på konto
Eksklusive Edel-Optics fordele
Express Icon
Garanteret levering senest 18. maj 2026:
Bestil inden 39 timer og 34 minutter, og vælg UPS-Express ved kassen.
Glasstørrelse
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm