Guess GU00294 (90W) Banner
Guess GU00294 (90W)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (90W)
GU0029490W
Guess   GU00294 90W blau verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm