Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Der er stadig 1 GU00296 på lager
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Eksklusive Edel-Optics fordele
xDer er stadig 1 GU00296 på lager
xGratis forsendelse og returneringx30 dages returretxFordelagtige priserxKøb på konto
Eksklusive Edel-Optics fordele
Express Icon
Garanteret levering senest 15. maj 2026:
Bestil inden 12 timer og 7 minutter, og vælg UPS-Express ved kassen.
Glasstørrelse
Glasstørrelse
55 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
21 mm
Stanglængde
Stanglængde
135 mm