Guess GU00296 (32W) Banner
Guess GU00296 (32W)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (32W)
GU0029632W
Guess   GU00296 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
55 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
21 mm
Stanglængde
Stanglængde
135 mm