Guess GU00297 (32W) Banner
Guess GU00297 (32W)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00297 (32W)
GU0029732W
Guess   GU00297 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
54 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
20 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm