Guess GU00301 (32V) Banner
Guess GU00301 (32V)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00301 (32V)
GU0030132V
Guess   GU00301 32V blauGlänzend Tiefgold
New Icon
Klar til forsendelse inden for 2-3 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
59 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
17 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm