Guess GU50356 (052) Banner
Guess GU50356 (052)
GU50356052
Guess   GU50356 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm