Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
Der er stadig 1 GU50358 på lager
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Eksklusive Edel-Optics fordele
xDer er stadig 1 GU50358 på lager
xGratis forsendelse og returneringx30 dages returretxFordelagtige priserxKøb på konto
Eksklusive Edel-Optics fordele
Express Icon
Garanteret levering senest 15. maj 2026:
Bestil inden 11 timer og 33 minutter, og vælg UPS-Express ved kassen.
Glasstørrelse
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm