Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
50 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm
GU 50361 Modeloplysninger
størrelser & detaljerS/M
Glasstørrelse50/52
Broens størrelse18/18
Stængernes længde140/140
KønKvinder
StelfarveDunkel Havanna
‌GU50361/052 Designer briller
Med dette design er du klædt perfekt på hver dag. GU50361 fås i størrelserne 50 mm, 52 mm. Med retur-etiketten som vi ogsågerne stiller til rådighed, kan du altid returnere brillerne gratis, hvis de ikke passer.
‌GU50361/052 Designer briller