Guess by Marciano GM00040 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00040 (59W)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00040 (59W)
GM0004059W
Guess by Marciano   GM00040 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm