Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 2-3 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
20 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm