Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 2-3 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm