Max & Co. MO5212 (052) Banner
Max & Co. MO5212 (052)
MO5212052
Max & Co.   MO5212 052 Dunkel Havanna
New Icon
Klar til forsendelse inden for 2-3 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
17 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm