Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Der er stadig 1 MO5217 på lager
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Eksklusive Edel-Optics fordele
xDer er stadig 1 MO5217 på lager
xGratis forsendelse og returneringx30 dages returretxFordelagtige priserxKøb på konto
Eksklusive Edel-Optics fordele
Express Icon
Garanteret levering senest 15. maj 2026:
Bestil inden 14 timer og 22 minutter, og vælg UPS-Express ved kassen.
Glasstørrelse
Glasstørrelse
50 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
19 mm
Stanglængde
Stanglængde
135 mm
MO 5217 Modeloplysninger
størrelser & detaljerS/M
Glasstørrelse50/52
Broens størrelse19/19
Stængernes længde135/135
KønKvinder
StelfarveDunkel Havanna
‌MO5217/052 Designer briller
Med dette design er du klædt perfekt på hver dag. MO5217 fås i størrelserne 50 mm, 52 mm. Med retur-etiketten som vi ogsågerne stiller til rådighed, kan du altid returnere brillerne gratis, hvis de ikke passer.
‌MO5217/052 Designer briller