Ray-Ban RX4451V (2001) Banner
Ray-Ban RX4451V (2001)
RX4451V2001
Ray-Ban   RX4451V 2001 Transparent
Der er stadig 7 RX4451V på lager
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Eksklusive Edel-Optics fordele
xDer er stadig 7 RX4451V på lager
xGratis forsendelse og returneringx30 dages returretxFordelagtige priserxKøb på konto
Eksklusive Edel-Optics fordele
Express Icon
Garanteret levering senest 18. maj 2026:
Bestil inden 17 timer og 24 minutter, og vælg UPS-Express ved kassen.
Glasstørrelse
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
20 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm
RX 4451V Modeloplysninger
størrelser & detaljerS/L
Glasstørrelse50/53
Broens størrelse20/20
Stængernes længde145/145
KønKvinder og Mænd
SteltypeFuldindfattede
StelfarveTransparent
‌RX4451V/2001 Designer briller
Med dette design er du klædt perfekt på hver dag. RX4451V kan du bestille i størrelserne 50 mm, 53 mm i vores onlineshop. Hvis du ikke er sikker på den rette størrelse, kan du sagtens prøve brillerne derhjemme i ro og mag. Med vores gratis returforsendelse kan du nemlig nemt sende briller tilbage som ikke passer i størrelsen.
Unisex modellen fra Ray-Ban skelner ikke mellem til mænd og kvinder.
‌RX4451V/2001 Designer briller