Web Eyewear WE0396 (56N) Banner
Web Eyewear WE0396 (56N)
WE039656N
Web Eyewear   WE0396 56N grünDunkel Havanna
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
56 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm