Web Eyewear WE0397 (52V) Banner
Web Eyewear WE0397 (52V)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0397 (52V)
WE039752V
Web Eyewear   WE0397 52V blauDunkel Havanna
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
54 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
18 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm