Adidas Originals OR5150-D (002) Banner
Adidas Originals OR5150-D (002)
OR5150-D002
Adidas Originals   OR5150-D 002 Matt Schwarz
New Icon
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
150 mm