Adidas Originals OR5150-D (028) Banner
Adidas Originals OR5150-D (028)
OR5150-D028
Adidas Originals   OR5150-D 028 Glänzend Rose Gold
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
16 mm
Stanglængde
Stanglængde
150 mm