Elle EL13543F (GR) Banner
Elle EL13543F (GR)
EL13543FGR
Elle   EL13543F GR grey
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
50 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
19 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm
EL 13543F Modeloplysninger