Esprit ET17130F (531) Banner
Esprit ET17130F (531)
ET17130F531
Esprit   ET17130F 531 red
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
49 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
19 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm
ET 17130F Modeloplysninger