Esprit ET17137F (531) Banner
Esprit ET17137F (531)
ET17137F531
Esprit   ET17137F 531 red
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
52 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
20 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm
ET 17137F Modeloplysninger