Esprit ET17138F (531) Banner
Esprit ET17138F (531)
ET17138F531
Esprit   ET17138F 531 red
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
54 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
17 mm
Stanglængde
Stanglængde
145 mm
ET 17138F Modeloplysninger