Max & Co. MO0140 (08A) Banner
Max & Co. MO0140 (08A)
Forside   Caret Right Icon   Solbriller   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0140 (08A)
MO014008A
Max & Co.   MO0140 08A grauGlänzend Gunmetal
Klar til forsendelse inden for 1-2 uger
Størrelse og rådighed
inkl. 25.00% moms
inkl. 25.00% moms
Glasstørrelse
53 mm
Broens størrelse
Broens størrelse
21 mm
Stanglængde
Stanglængde
140 mm